Помер відомий фотограф Патрік Демаршельє: 10 світових зірок в об'єктиві французького портретиста

Новости
01.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Публікуємо культові знімки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Учора, 31 березня 2022 року, помер Патрік Демаршельє, французький фешн-фотограф і портретист знаменитостей. Йому було 78 років. У Патріка залишилася дружина, двоє дітей та троє онуків. Сім'я фотографа не розголошує причину його смерті.

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений [email protected] (@patrickdemarchelier)

Митець славився естетикою спонтанних кадрів, був особистим фотографом принцеси Діани. Демаршельє був затребуваним і серед інших знаменитостей. У різні часи в його об'єктиві з'являлися Гілларі Клінтон, Мадонна, Бейонсе, Кейт Мосс тощо. Також Патрік фотографував рекламні кампанії для Versace, Dior, Chanel, Tommy Hilfiger, Yves Saint Laurent. 

У 2005 році Демаршельє знімав щорічний фешн-календар Pirelli. Окрім того, за своє життя Патрік опублікував декілька книжок-фотоальбомів, одну з яких він присвятив модному будинку Dior. Згодом його ім’я стало брендом. Героїня фільму "Диявол носить Prada" у виконанні Меріл Стріп протягом всього сюжету спілкувалася телефоном з фотографом Демаршельє, а її асистентка Емілі повторювала фразу "Патрік на лінії".

У біографії Патріка є і "чорна смуга". У 2018 році портретиста звинуватили у домаганнях відразу декілька моделей. Після інциденту видавничий дім Condе́ Nast припинив десятилітню співпрацю з Патріком Демаршельє.

Нижче ми зібрали 10 портретів зірок авторства Патріка Демаршельє. 

 

Читайте також: Модний лот на підтримку України: Бренд Oscar de la Renta продав на аукціоні сукню Сари Джессіки Паркер

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).