Pharrell: Carbon, Pressure & Time: A Book of Jewels

Новости
26.09.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
Книга від Фаррелла Вільямса
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нещодавно відбулася презентація книги «Pharrell: Carbon, Pressure & Time: A Book of Jewels» від музиканта й дизайнера, віднедавна креативного директора чоловічої лінійки Louis Vuitton, – Фаррелла Вільямса.   

Представники культури та моди мали можливість переглянути особисту колекцію коштовностей дизайнера під час презентації монографії в коктейль-барі Cravan, у Парижі. У такий спосіб Фарреллу вдалося продемонструвати приголомшливе й безпрецедентне дослідження «осяйності» в хіп-хоп культурі та моді. Серед гостей: дизайнерка Ambush Юн Ан, нью-йоркський музикант Дев Гайнс, Сара Андельман, колишня директорка із закупівель Colette і засновниця консалтингової компанії Just an Idea, та інші.

Книга, опублікована видавництвом Rizzoli New York, присвячена тому, що Фаррелл називає «найдорожчою звичкою», а саме прикрасам. Основні розділи «Pharrell: Carbon, Pressure & Time: A Book of Jewels» – це розмови між Фарреллом та експертами з ювелірних виробів Якобом Арабо, Лоррейн Шварцом і Александром Арно, а також YOON&VERBAL. У книзі представлено понад 100 ювелірних виробів від Фаррелла, багато з яких він створив у тандемі з найбільш впізнаваними дизайнерами у галузі, як-от Jacob & Co, Yoon & Verbal і Lorraine Schwartz

Монографія обрамлена фотографіями, які візуально розповідають історію колекції Pharrell. Під кожним є підписи: розсудливо глибокі й подекуди гумористичні. Решта світлин схожі на дошку натхнення: фото людини на Місяці серед просторів космосу пов’язане з мотивом астронавта Billionaire Boys Club тощо. Зображення коштовностей британської корони перегукується з тезою колеги Вільямса, Сліка Ріка, висловленої ним в Ice Cold, що репери носять прикраси як символи, так само як королівські особи носять регалії. 

Свого часу Фаррелл Вільямс зумів поєднати естетику, культуру хіп-хопу з категорією розкоші. Співпрацюючи з Louis Vuitton майже два десятиліття тому, Pharrell став першим, хто інтегрував свої дизайни у ​​вишукану колекцію модного будинку.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).