"Вулиці-доми": Лілія Пустовіт присвятила нову колекцію улюбленим місцям у Києві

Новости
15.07.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Tour de Kyiv
ПОДЕЛИТЬСЯ

Нова серія фотографій від Poustovit “Вулиці-доми” — це прогулянка пам’ятними для Лілії Пустовіт місцями Києва. Усі будинки та вулиці, які були зняті у цій серії, не випадкові, вони розповідають історію Лілії та її бренду.

На фото зображені сукні на фоні ботанічного саду, яким дизайнер любила прогулюватись дорогою на роботу, центр моди "Екста", де була пошита перша колекція Пустовіт. Алея на вулиці Антоновича — історія про знайомство Лілії та її чоловіка. 

Інститут КНУТД — це місце, де навчалась Лілія: "Я ніколи не забуду, як ми з татом сиділи й очікували списки тих, хто вступив, і навіть все навчання запам'яталось не так, як ті години хвилювання. Тоді я знала, що хочу стати дизайнером".

У 1997-му у Будинку актора своїм дебютним показом у рамках першого сезону UFW Лілія розпочала нову сторінку в історії української моди. “Я тільки повернулася з Парижа, сповнена натхнення та рішучості змінювати вулиці Києва та вносити нові тенденції. На мій перший показ зібралась вся київська тусовка. Це був ковток свіжого повітря — вперше в Україні діджей міксував треки саме під показ, на подіумі дефілювали непрофесійні моделі, а сама колекція вирізнялася своєю монохромністю та розслабленістю. Можна сказати, що тоді ми створювали нову естетику”.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).