Пріянка Чопра зустрілася з українськими матерями у Польщі: "Кожна жінка, яку я зустріла, глибоко зворушила й надихнула мене"

Новости
05.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Знаменитість не змогла стримати сліз
ПОДЕЛИТЬСЯ

Індійська акторка та посол доброї волі UNICEF Пріянка Чопра приїхала до Варшави, щоб зустрітися з українськими дітьми й матерями, які змушені були тікати від війни. Вона відвідала найбільший центр біженців у столиці Польщі та літній табір для дітей від UNICEF. 

На своїй сторінці в інстаграмі акторка опублікувала зворушливе відео, де вона грається з дітьми, приймає від них подарунки, а також спілкується з матерями та волонтерами. “Як ви це робите, коли й самі потребуєте підтримки, коли самі пережили таку травму?” — запитала Пріянка. Після історії однієї з жінок вона навіть заплакала.

“Невидимі рани війни – це ті, які ми зазвичай не бачимо в новинах. Проте вони були настільки очевидні для мене сьогодні, коли розпочався перший день моєї місії UNICEF ​​у Варшаві. 2/3 дітей з України були переміщені (всередині країни та за кордоном). Це величезне число є нищівною реальністю війни, коли 90% людей, які перетинають кордон, — це жінки та діти”, — написала під відео Пріянка.

Також акторка поділилася історією жінки Світлани, яка змушена була тікати з чотирирічним сином від вибухів з Києва. Пріянка зазначила, що як мати вона була просто вражена її стійкістю. 

“Кожна жінка, яку я зустріла, глибоко зворушила й надихнула мене. Ці жінки відкладають власну травму, щоб виховати та захистити дітей. Вони матері, доньки, опікуни, вчителі, волонтери, психологи тощо. Усі вони несуть відповідальність за свої сім’ї, навіть перебуваючи далеко від домівки. Багато з них розповідали мені, як вони намагаються посміхатися крізь біль, щоб у дітей було відчуття надії. Ці жінки сказали, що їм насправді нема з ким поділитися своїми страхами та почуттями, тому психосоціальна підтримка є такою важливою”, — розповіла акторка.

Читайте також: Cеріал Netflix, у якому головну роль зіграла українська акторка, номіновано на "Еммі" – 2022

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).