Українські лікарі об’єдналися у проєкті "Понад усе", аби допомогти у реабілітації постраждалих від війни дітей та дорослих

Новости
05.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Головна задача зараз — зібрати кошти для оплати їхньої роботи
ПОДЕЛИТЬСЯ

Гуманітарна допомога, пошук та доставка військової амуніції — з цими надважливими задачами від початку повномасштабного вторгнення вдало справляються волонтери, спеціальні фонди та держава. Не менш важливою під час війни є реабілітація усіх постраждалих від військової агресії росії — фізична та психологічна.

Благодійний проєкт "Понад усе" взяв на себе місію допомагати дітям і дорослим із відновленням. Кількість жертв, на жаль, зростає щодня, а реабілітація — понад 50% на шляху до видужання. Навіть після завершення бойових дій та нашої перемоги відновлення постраждалих буде потрібне ще довгий час. 

Фізичні вправи, масажі, робота зі спеціалістами різних профілів, вправи у воді, психологічна підтримка — обов’язкові етапи. Проєкт "Понад усе" допомагає з протезуванням, веде перемовини з українськими фахівцями та іноземними партнерами з Польщі.

Головна задача зараз — зібрати кошти для оплати роботи лікарів, медикаментів, протезування та залучитися максимальною підтримкою. На утримання однієї людини за весь період лікування потрібно в середньому 2-3 тисячі доларів з проживанням, харчуванням, медикаментами та доглядом, а проходити реабілітацію може близько сотні людей одночасно.

До проєкту вже приєдналися міжнародний благодійний фонд "Справедливість", "Українська спортивна клініка", Resort Medical Park, професійні лікарі, психологи та реабілітологи. Пацієнтам зможуть робити гемодіаліз, МРТ, КТ, аналізи від мережі лабораторій, а клініка жіночого здоров’я буде надавати фізичну допомогу постраждалим від сексуального насилля. 

У команді "Понад усе" є пластичний хірург, який буде робити операції постраждалим від опіків та осколкових поранень обличчя. Долучилися також відомі спортсмени: Олександр Шовковський, Андрій Ярмоленко, Олександр Зінченко та багато інших.

Подати заявку на отримання професійної фізичної та психологічної допомоги можуть усі бажаючі, заповнивши спеціальну форму на сайті. Також можна приєднатися до фінансової підтримки.

Читайте також: Бренд CHAKSHYN представив благодійний проєкт THE CAPITAL OF FREEDOM

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).