PuzzleUP зібрали найвідоміші куточки і пам'ятки Києва в одному пазлі

Новости
30.05.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
222 шматочки
ПОДЕЛИТЬСЯ

PuzzleUp – це проєкт компанії EnjoyTheWood, cімейна справа, створена Ігорем і Мариною Фостенками. Вони виготовляють пазли з фанери, особливої круглої форми, на різні тематики. Пазли водонепроникні. І в зібраному вигляді їх можна використовувати як елемент декору у власній квартирі, адже вони нагадують картини.

До свята Дня Києва команда створила особливий пазл, пов’язаний із українською столицею. Натхненням стала ілюстрація української дизайнерки Ольги Дворянської, а також пісня Ігоря Шамо "Як тебе не любити, Києве мій!", яка з 2014 року офіційно вважається гімном Києва.

Пазл розділено на 222 шматочки – саме стільки метрів сягає довжина колії найпопулярнішого подільського транспорту (окрім трамваїв) – фунікулеру. Серед деталей приховані відомі пам'ятки культури та історії міста, 11 унікальних елементів: Троєщинські висотки, Мінський масив, оперний театр, пішохідний міст тощо.

"Ми обирали з великої безлічі символів столиці і зупинилися на найбільш відомих. Місця зустрічі київської молоді – Золоті ворота, арка та кав'ярня "Каштан", спогади про літо та дитинство – морозиво "Хрещатик" та пішохідний міст, "вартові" міста – Богдан Хмельницький, засновники Києва та Батьківщина-мати – у пазлі є все", – розповідає команда PuzzleUP про свою новинку.

У компанії запевняють, що такий пазл може купити кожний: пазломан або новачок, львів'янин чи одесит, далекий родич із Канади або подруга з Оболоні. «Аби бути києволюбом, необов'язково у Києві жити», – додають розробники.

 

Також пазл «Київ» може бути чудовим подарунком для друзів або рідних, які живуть за кордоном. Замовити новинку вже можна на сайті PuzzleUP. В подальшому бренд також планує розширити колекцію, присвячену виключно Україні, але поки що усі подробиці тримаються у секреті.

 

Читайте також: Radiohead выпустили пазл из переработанных материалов

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).