Боже, оберігай королеву! Померла Єлизавета ІІ

Новини
08.09.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Їй було 96 років
ПОДЕЛИТЬСЯ

У віці 96 років померла королева Великої Британії Єлизавета II. Раніше Букінгемський палац повідомляв про різке погіршення самопочуття Її Величності. Офіційну причину смерті Єлизавети II поки що не було оголошено. Де пройдуть похорони королеви, також поки зберігається у таємниці. 

Майбутня монархиня народилася о 2:40 ночі 1926 року на Брутон-стріт, у лондонському районі Мейфер. Єлизавета зійшла на престол у 1952 році після смерті батька, короля Георга VI. Тоді їй було 25 років. Вона правила Великою Британією понад 70 років — це рекордний термін не тільки для англійської монархії, але й для всього світу.

Королева була главою Співдружності Націй та чинним монархом у п'ятнадцяти незалежних державах. Вона також очолювала англіканську церкву і була головнокомандувачем Збройних Сил Великої Британії. У вільний час від правління Єлизавета займалася розведенням собак (спанієлі, лабрадори та особливо коргі), фотографією, верховою їздою та подорожами, а останні 10 років до списку її захоплень додалося садівництво.

Очікується, що її наступником стане 70-річний син Чарльз, принц Уельський.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).