Чаювання у Маріїнському палаці та велотур містом: В Києві відбудеться осінній "Ретро Круїз"

Новости
13.10.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дрес-код обов'язковий
ПОДЕЛИТЬСЯ

Єдиний у 2020 році "Ретро Круїз" відбудеться в столиці в суботу, 17 жовтня. Захід, який полюбився всім шанувальникам вінтажного стилю, джазу і велопрогулянок старовинним Києвом, в цей раз продумано в новому форматі та з оновленим маршрутом.За майже десять років існування "Ретро Круїзу" в заході взяли участь тисячі людей. Цього разу подія передбачає камерний формат в затишній осінній атмосфері.
Всього буде 100 учасників, тому організатори радять не зволікати та купувати заздалегідь квитки на офіційному сайті події.
Особливість та невід'ємна складова свята — велопарад та дотримання гостями дрес-коду у стилі ретро.

"Вдягайтеся стильно та тепло! Ми плануємо проводити час на дворі весь день, аби не наражатися на ризик не витримати дистанцію 1,5 метра, ідеальну для того, щоб судді конкурсу найкращих образів роздивилися вас з голови до п'ят. Беріть улюблені вінтажні чайні чашки! Коли ще випаде нагода пити чай в такому товаристві та ще й під Маріїнським палацом!

Свято відбудеться, навіть якщо піде дощ. Бо ми з вами не з цукру зроблені, а з твіду, джазу та любові до ретро. А за прогнозом поки що взагалі сонце та +20, тому до зустрічі на старті!” – розповідає організаторка заходу Маріанна Факас.

Зустріч гостей починається о 14:00 біля Маріїнського палацу та присвячена відкриттю палацу після багатьох років реконструкції. Саме тут відбудеться святкове чаювання. 

Програма:

14:00 — Маріїнський палац, зустрiч i реєстрація учасників, святкове чаювання від чайних партнерів свята Teahouse.
15:30 — фото всіх учасників та старт велопараду.

17:00 — фініш та коктейльна вечірка в The cinematographer’s party.

Нагородження найкращого жіночого, чоловічого та дитячого образу свята, живий джаз та презентація коктейлю "Смак "Ретро Круїзу 2020", що створили спеціально для цього дня міксологи бренду віскі Bulleit.Дивіться також: Як це було: Осінній "Ретро Круїз" вперше відбувся в Івано-Франківську

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).