Королева вагітних образів: Ріанна запустила лінійку одягу для жінок при надії

Новости
20.07.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Співачка стерла кордони того, як, на думку суспільства, можуть одягатися вагітні
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ріанна запустить лінійку одягу для жінок при надії під власним брендом Savage x Fenty. Співачка планує випускати колекції, які допоможуть дівчатам почуватися такими ж сексуальними, як і до вагітності. Про це повідомляє видання HollywoodLife.

"Вона була таким величезним джерелом натхнення для багатьох жінок, які руйнували стереотипи про те, що прийнятно носити. Вона так багато разів показувала вагітних моделей у рекламі Fenty, і вона хоче змінити уявлення про вагітних жінок", – розповідають інсайдери.

Під час своєї вагітності Ріанна неодноразово обирала образи, які ставали приводом для обговорень у Мережі. Знаменитість не збиралася приховувати свій округлий живіт, обираючи для повсякденних і публічних виходів укорочені топи та трендові сукні довжини міні з вирізами. В одному зі своїх інтерв’ю співачка зізналася, що ніколи не збиралася "стидатися" нового вигляду свого тіла.

"Моє тіло зараз робить неймовірні речі, і я не збираюся цього соромитися. Цей час має бути святковим. Чому ти маєш приховувати свою вагітність? Коли я дізналася, що вагітна, я подумала про себе: "Я нізащо не піду за покупками до пологового відділу", – розповіла Ріанна.

Читайте також: Емілі Ратаковскі розлучилася після чотирьох років шлюбу

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).