Легенди тенісу Роджер Федерер і Рафаель Надаль — нові обличчя Louis Vuitton

Новини
21.05.2024
ПОДЕЛИТЬСЯ
В об’єктиві культової Енні Лейбовіц
ПОДЕЛИТЬСЯ

Louis Vuitton презентує новий розділ свого іконічного кампейну Core Values. Його героями стали багаторазові й авторитетні чемпіони світу з тенісу Роджер Федерер і Рафаель Надаль. Разом вони підкорюють вершини італійського гірського масиву Доломітові Альпи в об’єктиві культової фотографки Енні Лейбовіц.

Знімання з тенісистами на висоті 3,000 метрів репрезентує їхній шлях від юних талантів до світових ікон. У минулому суперники й сьогодні близькі друзі, вони позують на тлі захопливих природних краєвидів. Роджер Федерер — із класичним рюкзаком Monogram Christopher. Рафаель Надаль — із Monogram Eclipse на плечах, що уособлює його динамічну силу й завзятість.

«Те, що ми були суперниками, а потім наприкінці кар'єри опинилися поруч, працюючи над цим кампейном, це дуже круто», — говорить Роджер Федерер. «І те, де ми перебуваємо сьогодні, я думаю, також уособлює все це: на вершині гори. Для нас це щось значуще й особливе».

Як зазначають у Louis Vuitton, їхній новий кампейн — дещо більше, аніж зображення двох чоловіків на тлі альпійських пейзажів. Це вшанування цінностей модного дому, втілених чемпіонами, які несуть свої історії, так само як і ракетки, — стильно, елегантно й без гордині. 

З новим зніманням знамениті тенісисти доєднуються до інших легенд, що були обличчями кампейну Core Values. Серед останніх, зокрема, Анджеліна Джолі, Мухаммед Алі, Софія та Френсіс Форд Коппола, другий астронавт на Місяці Базз Олдрін, Кріштіану Роналду й Ліонель Мессі.

«Я знаю, скільки важливих ікон стали частиною цієї кампанії, тому особисто для мене бути її частиною — це те, чим я дуже пишаюся. Особливо розділяючи це з Роджером: він був моїм найбільшим суперником, а сьогодні є близьким другом. У своїй кар'єрі я досягнув більшого, аніж будь-коли мріяв, тому, зрештою, спадщина з погляду людей є найважливішою цінністю», — каже Рафаель Надаль.

Читайте також: Грандіозний теніс: як створювалися костюми для «Суперників».

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).