ROXOLANA випустила пісню для підтримки одне одного

Новости
10.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Тримайся"
ПОДЕЛИТЬСЯ

Співачка та сонграйтерка ROXOLANA представила новий трек "Тримайся", щоб підтримати українців під час війни росії проти України. У пісні авторка нагадує про найвідоміші меми й закликає усіх підтримувати одне одного, а також допомагати Збройним Силам України.

Створюючи трек, ROXOLANA зробила посилання до попередньої пісні "СіЮ", побудованої на найпопулярніших жартах воєнного часу, й згадала про нові досягнення української армії – Чорнобаївку та епічне затоплення крейсера "Москва".

Першими пісню "Тримайся" почули українські військові, адже зараз співачка їздить із виступами до військових частин ЗСУ. «Я хотіла нагадати нашим чудовим військовим і всім українцям, що ми – непереможні, – говорить артистка. – Нам усім дуже складно тепер. Прокидаючись щоранку, ми маємо докладати зусиль, щоб не розпачувати й не засмучуватися. Це дуже непросто, адже навколо стільки горя. Але водночас ми живемо в такий час, коли максимально проявляється оцей феномен нашого народу, який показує, як з кожного слова, сказаного про війну, з кожної ситуації наші люди створюють меми й жарти. І це справді дуже допомагає триматися»

Нагадаємо, у квітні ROXOLANA запустила благодійну ініціативу Врятуй мою мрію для допомоги дітям-переселенцям, які через війну втратили можливість займатися творчістю. 

Також протягом квітня — травня співачка разом з іншими українськими виконавцями та артистами студії “Квартал 95” бере участь у благодійних концертах, які проходять у військових частинах української армії.  

 

Читайте також:

Джилл Байден зустрілася з Оленою Зеленською в Ужгороді. Перші леді обговорили проблеми ментального здоров’я

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).