Вірші Франка, Костенко, Іздрика і не тільки: Співачка Roxolana презентувала свій перший альбом Ukraine Is

Новости
12.11.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
І нову пісню на слова Лесі Українки
ПОДЕЛИТЬСЯ

12 листопада Roxolana представила свій перший альбом Ukraine Is. Деякі пісні з платівки співачка записала разом із відомими українськими виконавцями. Послухати треки відсьогодні можна на всіх музичних платформах.

До альбому увійшло 5 оригінальних композицій, створених на слова поетів різних епох: Івана Франка, Ліни Костенко, Юрія Іздрика, Лесі Українки та Михайля Семенка. Пісню "Франко" Roxolana заспівала з народною артисткою України Ніною Матвієнко, а трек "Не своя" – з Kazka. Бонус-треками альбому стали акустичні версії кількох композицій. Музику до всіх пісень Roxolana написала сама.

Також до альбому Ukraine Is увійшла абсолютно нова робота Роксолани — пісня "Горить моє серце", написана на слова Лесі Українки та виконана у стилі фламенко.

"Проєкт Ukraine Is розпочався минулої весни. Тоді, перебуваючи на карантині, я написала пісні на вірші українських поетів. Вони всі створені у різних стилях, адже мені хотілося показати, що українська поезія може звучати сучасно й актуально. Я дуже рада, що ці пісні знайшли відгук у слухачів, і сьогодні я можу представити їм результат усього проєкту Ukraine Is, що включає не тільки аудіотреки, але й відеороботи, в яких знялися відомі українці: художник Анатолій Криволап, співачка Ніна Матвієнко та актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв. Я вдячна усім, хто допомагав створювати цей проєкт, і обіцяю, що далі буде ще цікавіше", — розповідає Роксолана.

Слухайте новий альбом української співачки: 

Читайте також: Roxolana представила пісню на вірш "Молитва" одного з найвідоміших сучасних поетів — Юрія Іздрика

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).