Суд США ухвалив перший вирок у справі вбивства операторки Галини Гатчинс

Новости
04.04.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Асистент режисера визнав свою провину
ПОДЕЛИТЬСЯ

Окружний суд США ухвалив перший вирок у справі про вбивство української операторки Галини Гатчинс Алеком Болдвіном під час знімання фільму “Іржа”. 

Асистент режисера Девід Голлс, який займався безпекою на знімальному майданчику, визнав свою провину. Суддя окружного суду Санта-Фе Мері Марлоу Соммер засудила його до шести місяців умовного терміну, 24 годин громадських робіт, а також зобов’язала виплатити штраф у розмірі $500 і пройти курс з безпеки володіння вогнепальною зброєю. 

Галина Гатчинс була вбита під час репетиції, коли Алек Болдвін вистрілив з револьвера бойовим патроном. “Голлс не перевірив кожен патрон у пістолеті, щоб підтвердити, що це була фіктивна, а не бойова зброя”, — розповіла державна прокурорка Карі Моррісі під час слухання про визнання провини.

Сам Алек Болдвін не визнав себе винним в обвинуваченні у навмисному вбивстві. Актор заявив, що повністю покладався на експертів зі зброї, які повинні були перевірити безпечність її використання. 

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).