Магазини компанії UltraGroup обладнали інноваційними вертикальними телевізорами Samsung The Sero

Новости
10.12.2020
В магазині як вдома
В магазині, як вдома
Компанія UltraGroup є одним із провідних Fashion-ритейлерів України з 1996 року. Сьогодні вона є офіційним представником таких світових брендів, як Levi's, Superdry, Guess, Baldinini, Hugo, Karl Lagerfeld, Boss, постійно працюючи над розширенням мережі магазинів. Для зручності та візуального задоволення клієнтів у всіх магазинах компанії встановили рекламні екрани – телевізори Samsung The Sero.
"Щоб привернути увагу користувачів, які звикли отримувати інформацію переважно через смартфони, потрібне щось неординарне. Саме тому ми спинили наш вибір на The Sero – вертикальному телевізорі, оптимізованому для перегляду мобільного контенту. UltraGroup – це не просто продаж модного високоякісного одягу, це частинаіндивідуальності та слідування трендам, і ми не втомлюємося підкреслювати це в усьому. А що може якнайкраще передати ритм життя сучасної людини, як не мобільність та інноваційність технологій, що оточують її щодня", – вважає маркетинг-директорка UltraGroup Марина Ковтун.
Особливістю Samsung The Sero є екран,
що обертається: йому можна надати
як стандартної горизонтальної орієнтації,
так і вертикальної, що підійде для трансляції контенту зі смартфонів і планшетів.
Якість зображення та фантастичну чіткість передачі кольорів забезпечує технологія квантових точок екрану Samsung QLED. Інноваційний екран The Sero демонструє максимально реалістичну та яскраву картинку та відтворення колірного діапазону на 100%.
Якісне відео доповнює 4.1-канальна 60W акустична система, що забезпечує об'ємне звучання. Вона має підтримку Bluetooth і кодека Dolby Digital Plus, а отже до неї можна легко підключити смартфон та слухати свою улюблену музику. Динаміки заховано у вертикальній підставці телевізора, тож вони не порушують його лаконічного дизайну і водночас наповнюють кімнату чудовим звуком з яскраво вираженими басами.
"The Sero було розроблено для того, щоб забезпечити зручний досвід перегляду для молодих користувачів – покоління Z, що споживають 30% контенту з мобільних пристроїв та активно користуються соціальними мережами. Інноваційний підхід у його функціоналі та дизайні дає цьому телевізорові змогу лаконічно вписатися як у робочий, так і в особистий простір", – додає керівниця відділу маркетингу побутової електроніки компанії Samsung Electronics Україна Катерина Кузнєцова.
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).