Шерон Стоун відкрила свою першу сольну виставку Shedding

Новости
29.03.2023
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Вона триватиме до 7 квітня
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американська акторка й модель Шерон Стоун відкрила свою першу сольну виставку під назвою Shedding у галереї Allouche у Лос-Анджелесі. 

Усі представлені там картини знаменитість створила впродовж останніх років, починаючи з періоду пандемії. Акторка поділилася, що саме малювання допомагало їй впоратися зі стресом, особистими проблемами й горем від смерті близьких. Шерон Стоун розповіла, що за останній час вона втратила хрещену мати, бабусю й 11-місячного племінника, а у її брата стався серцевий напад. Саме тоді мистецтво стало частиною її життя. 

У юні роки Шерон Стоун приділяла багато часу малюванню. Вона почала займатися цим ще в дитинстві, коли її тітка Вонне, яка вивчала живопис у коледжі, проводила для неї персональні заняття. Пізніше, під час навчання в університеті, Стоун взяла малювання як один із предметів. Лише коли її кар’єра акторки почала йти вгору, вона припинила на якийсь час цим займатися.

Під час пандемії, коли акторка довгий час була змушена перебувати вдома, вона вирішила знову повернутися до малювання. “Я малювала, малювала й малювала. Я знайшла себе й повернула своє серце”, поділилася Шерон.

У галереї Allouche картини Стоун представлені в трьох кімнатах. Серед картин й абстрактні малюнки у вигляді різноколірних ліній і кіл, і композиції з напівпрозорих трубок, і яскраві пейзажі. 

Особливо виділяється картина “Річка”, яка була написана Шерон після смерті племінника. На ній зображені очерет, річка, яка перетікає в небо, і червоні Місяці. “Я намалювала цю картину про нашу з ним подорож”, розповіла акторка.

Виставка працюватиме в галереї Allouche до 7 квітня. 

 

Читайте також: Нові кадри Кендалл Дженнер від української фотографині Юлії Горбаченко

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).