"Бумбокс" і Сергій Жадан записали саундтрек до воєнної драми "Мирний-21"

Новости
28.02.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дивіться кліп до "Правди"
ПОДЕЛИТЬСЯ

З 22 лютого 2023 року в національний прокат вийшла воєнна екшн-драма "Мирний-21". Сьогодні творці презентували кліп на OST "Правда", в основі якого кадри з фільму. Пісню створили Андрій Хливнюк ("Бумбокс"), який написав приспів, Сергій Жадан, який є автором куплетів, та Усеін Бекіров, який створив музику та аранжування.

"Правда" звучить на титрах фільму Ахтема Сеітаблаєва "Мирний-21". Дізнавшись про роботу над новим фільмом та події, які лежать в основі майбутньої стрічки, музикант запропонував пісню, яка була написана у співпраці з Сергієм Жаданом. Він написав вірші, які згодом стали куплетами, приспів та музику — Андрій Хливнюк, аранжування до пісні створив композитор Усеін Бекіров.

"Приспів написав під враженням від куплетів Жадана. Це пісня про людей, на яких тримається наш драний і шкутильгаючий світ", — поділився Андрій Хливнюк.

У відеороботі використали кадри з фільму, які перегукуються з ідеєю та змістом пісні.

"Мені давно подобається музика Андрія, я дуже люблю його творчість. До того ж, у гурті грають мої друзі: барабанщик Олександр Люлякін та піаніст Павло Литвиненко. Пісня насправді мене дуже зачепила емоційно. Ахтем чув її напередодні і попросив зробити сінема-варіант музики. Я залишив мелодію Андрія і зробив оркестровий варіант, змінивши гармонію  та грув. Я був радий доторкнутися до творчості гурту “Бумбок” як кінокомпозитор. Для мене велика честь працювати з Ахтемом Сеітаблаєвим", — розповідає Усеін Бекіров, автор музики до OST та музичний композитор фільму.

 

Читайте також: Володимир Зеленський записав звернення до річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).