SOVA x “Мавка. Лісова пісня”: ювелірний дім SOVA анонсує колаборацію з українським анімаційним фільмом

Новини
30.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Колекція магічних прикрас буде презентована вже 20 березня.
ПОДЕЛИТЬСЯ

Ювелірний дім SOVA в колаборації з анімаційним фільмом “Мавка. Лісова пісня” створив колекцію ювелірних прикрас, яка натхненна історією прадавнього Магічного Лісу.

Так само, як і команда творців “Мавки” з любов’ю та увагою підійшли до кожної деталі, арт-команда SOVA створила справжню магічну ювелірну історію. В прикрасах ювеліри використали нову для бренду техніку оздоблення, яка ідеально відобразить історію чарівного Лісу. 

“Колаборація SOVA з українським анімаційним фільмом це новий етап для нашого ювелірного бренду. Нам хотілося втілити в колекції ту магію та чарівність, яку ми побачимо в історії Мавки та Лукаша, передати історію неординарно, надати колаборації казкового звучання. Пишаємося, що бренд SOVA став частиною такої важливої події   новаторського анімаційного фільму зробленого на гідному європейському рівні. Історії, яка розповідає про перемогу світла над темрявою і любові над ненавистю, що неймовірно актуально для українців сьогодні, говорить Людмила Сова, генеральна директорка ювелірного дому SOVA. 

«Нам надзвичайно приємно, що всесвіт Мавки знайшов продовження у ювелірній колекції SOVA. Золоті прикраси залишаються надовго, піднімають настрій і нагадують, що «єдина магія, яку ми, люди, маємо – це любов».Тетяна Рубан, директорка ліцензійного агентства Nerd (FILM.UA Group).

Найочікуваніший український анімаційний фільм “Мавка. Лісова пісня” виробництва студії Animagrad (FILM.UA Group)  можна буде подивитися в кінопрокаті вже з 2 березня. 

Читайте також: Christie's виставлять на аукціон модну колекцію Андре Леона Теллі

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).