Сила коней: розглядаємо кампейн Stella McCartney з Кендалл Дженнер

Новости
23.08.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Модель позує в магічному зніманні на півдні Франції
ПОДЕЛИТЬСЯ

Любов дизайнерки Стелли Маккартні до коней розділяє Кендалл Дженнер — вона стала героїнею кампейну зима 2023. Модель зображена на тлі соляних рівнин місцевості Камарг на півдні Франції. Іншими героями знімання стали білі поні, які походять з цього регіону.

Авторкою знімання є фотографка Гарлі Вейр, яка зафіксувала цілющу взаємодію Дженнер і коней — улюблених тварин Стелли Маккартні. «Коні мають силу, яку людині майже неможливо зрозуміти, і хоча я не можу спілкуватися з ними безпосередньо, я відчуваю, що коні, про яких піклувалася, завжди давали мені цю силу», — поділилася Кендалл.

У кампейні модель позує з поні у речах із зимової колекції бренду Stella McCartney. Ці айтеми покликані виразити любов між природою та людьми. Вони створені з екологічним підходом без використання хутра. 

«Колекція ready-to-wear на 92% складається з екологічних матеріалів, що робить її найбільш відповідальною зимовою пропозицією від Stella McCartney на сьогодні», — зазначили в Stella McCartney.

Компанія британської дизайнерки ніколи не використовувала шкіри та пір’я. Водночас зимова колекція містить веганські новації: матеріали з ефектом шкіри створені з відходів винограду та яблук, а аксесуари з грибкового міцелію. 

Серія фотографій розповідає естетичну історію: на одному фото Кендалл Дженнер одягнена лише в чоботи з анімалістичним принтом. Інший знімок зображає модель у чорній сукні з вирізами в ефектній позі.

«Кендалл займається верховою їздою з дитинства, як і я, і має власне ранчо. Ви можете побачити, як невимушено вона почувається серед цих чутливих створінь, а вони — поруч з нею. Відображення цього зв'язку оживляє Horse Power як через моду, так і через візію», — розповіла Стелла Маккартні.

Читайте також: Святкування любові до кінного спорту в новій FW 23/24 колекції Stella McCartney.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).