"Астерс" та фонд "Таблеточки" проведуть благодійний забіг, аби допомогти онкохворим дітям

Новости
10.09.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Участь можуть взяти всі!
ПОДЕЛИТЬСЯ

Найдушевніший забіг країни DobroRun задля допомоги онкохворим дітям відбудеться 11 вересня 2021 р. Зареєструватися і зробити свій благодійний внесок можна на сайті dobrorun.tabletochki.org. Усі реєстраційні внески йдуть на підтримку підопічних БФ "Таблеточки" і будуть використані на закупівлю ліків для онкохворих дітей в Україні.

Коли: 11 вересня 2021

Де: у будь-якому куточку України та світу.

У м. Києві (9:00 — 13:00), на території ВДНГ, працюватиме фан-зона DobroRun, і зареєстровані учасники зможуть стартувати там.

Подолати обрану дистанцію DobroRun можна в різні способи: пробігти, пройти, проїхати або ваш варіант. На вибір доступні дистанції для всіх рівнів підготовки: "Не біжу, але допоможу" – дозволяє долучитися до благодійної ініціативи навіть без подолання дистанції.

Baby – 500 м, "Перші кроки" – 1 км, "Невпинна" – 5 км, "Геройська" – 10 км, "Супергеройська" – 21 км.

Правила участі:

1. Реєструйся на сайті https://dobrorun.tabletochki.org/.

2. Роби благодійний внесок (від 500 гривень).

3. Хапай улюблену іграшку, щоб знову відчути себе дитиною.

Всі учасники з України отримають стартовий номер і медаль DobroRun.

"У 2020 році завдяки благодійним внескам учасників DobroRun понад 400 дітей із 19 онковідділень лікарень по всій Україні отримали життєво необхідні ліки й шанс одужати. Ми дуже вдячні юридичній фірмі "Астерс" за те, що й у 2021 році ми спільно продовжуємо проєкт, у якому кожен може взяти участь і допомогти дітям", – зазначає директорка зі стратегічних партнерств благодійного фонду "Таблеточки" Світлана Пугач.

Читайте також: 1 вересня: Фонд "Таблеточки" організовує акцію "Благодійність замість квітів"

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
04.09.2021
Acne Studios
Худи
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).