Рейтинг найдорожчих для життя міст у 2022 році

Новости
01.12.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
На першому рядку – Нью-Йорк і Сінгапур
ПОДЕЛИТЬСЯ

Міжнародна спілка Economist Intelligence Unit склала рейтинг міст світу, життя в яких виявилося найдорожчим у 2022 році. Їхні дані зазначають, що середній рівень індексу вартості проживання виріс на 8,9%. Компанія пов’язує цю цифру з тривалою війною в Україні, а також з наслідками пандемії. Найбільший ріст цін відбувся на бензин (як і минулого року), харчові продукти та комунальні послуги.

Найдорожчими містами для життя Economist Intelligence Unit назвали Нью-Йорк і Сінгапур – їхні індекси виявилися однаковими. Третє місце у рейтингу посів Тель-Авів (Ізраїль), а четверте і п’яте між собою поділили Гонконг і Лос-Анджелес, з однаковими коефіцієнтами вартості життя.

Шостий і сьомий рядки зайняли два міста Швейцарії, а саме – Женева і Цюрих. Сан-Франциско і Париж отримали в рейтингу восьме і дев’яте місця відповідно. Десятку лідерів закрило місто Копенгаген, Данія.

Читайте також: У Києві створили піший маршрут "Лінгвоцид", що розповідає про утиски української мови

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).