Майстри Школи високого ювелірного мистецтва в Парижі проведуть безкоштовну онлайн-лекцію в Zoom

Новости
08.02.2021
ПОДЕЛИТЬСЯ
Українською мовою
ПОДЕЛИТЬСЯ

11 лютого, о 19:00, пройде онлайн-лекція від L`ecole – Школи високого ювелірного мистецтва в Парижі – на тему "Мистецтво брошки". Лекція охопить всю історію брошки: від давньоримської фібули до сучасного аксесуара.

Приєднатися до трансляції можна, зареєструвавшись за посиланням: Webinar Registration – Zoom.

Лекція буде транслюватися один раз у прямому ефірі і українською мовою.

Практична або рясно декорована, геометрична або з квітковими мотивами, брошка змінювалася разом з модними віяннями, з вдосконаленням ювелірних технік і в міру того, як ставали доступнішими дорогоцінні матеріали.

Лекторами стануть професори Школи ювелірного мистецтва L'école — історик мистецтв Жіслен Окреманн та гемолог Марі-Лор Касью-Дюратон.

Нагадаємо, з 3 по 28 лютого в Національному художньому музеї України проходить виставка Art of Clip, присвячена історії Будинку високого ювелірного мистецтва Van Cleef & Arpels, в рамках якої вперше в Києві представили унікальну колекцію брошок бренду, що включає більше 80 виробів періоду 1910-1970 років.

Детальніше про експонати розповіла кураторка виставки Ліз Макдональд.

 

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).