Бренд BEVZA випустив колекцію прикрас до Дня Києва

Новости
28.05.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Місту виповнюється 1540 років
ПОДЕЛИТЬСЯ

Цього року, в останню неділю травня, Київ святкує своє 1540-річчя. На честь цього бренд BEVZA представив лімітовану колекцію знакових прикрас зі знайомими всім символами дому. До нового ювелірного дропу бренду увійшли кулон у формі листя каштана та жетон метро. Прикраси виконано з латуні в позолоті з використанням емалі.

 

«Київ — моє рідне місто, моє дитинство, юність, сім’я та друзі. Я присвячую цю колекцію всім киянам, які сумують за своїм домом», — коментує засновниця бренду Світлана Бевза.

Якщо кулон, який виконано у вигляді всім відомої стилізації цвітіння каштана, — це очевидний символ Києва, то підвіска у вигляді жетона — присвята Київському метрополітену, який з 24 лютого став місцем прихистку для багатьох містян. 

 

«Метро рятувало киян у якості бомбосховища. Ця підвіска — посилання до жетонів, які свого часу використовували для проїзду. Ми присвячуємо її всім відважним киянам, які стали такими єдиними в ці часи», — прокоментував бренд у своєму дописі в Instagram

Обидві підвіски можна замовити на сайті Bevza.

 

Читайте також: Сімейний маніфест: Міла Йовович разом із донькою з’явилися у Каннах у сукнях синього та жовтого кольорів

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).