ЄС створив портал для українців, який допоможе знайти роботу за кордоном

Новости
12.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
На ньому вже зареєструвалися більше чотирьох тисяч роботодавців
ПОДЕЛИТЬСЯ

Європейський Союз реалізував платформу для українців EU Talent Pool, яка допоможе знайти роботу за кордоном. До програми вже приєдналися п’ять європейських країн, у тому числі і Польща, де зараз знаходиться найбільша кількість вимушених переселенців. Про це повідомляє видання Reuters.

На платформі вже зареєструвалися більше чотирьох тисяч роботодавців. Серед них – національні служби зайнятості, державні та приватні агентства з пошуку роботи. Це дозволить отримати доступ до понад трьох мільйонів вакансій.

Для того аби знайти потрібну вакансію, українцям достатньо завантажити на платформу своє резюме. Далі його побачить роботодавець та зв’яжеться з кандидатом для подальших кроків. Онлайн-сервіс доступний англійською та українською мовами.

"Для роботодавців у ЄС, які, як ми знаємо, стикаються з нестачею робочої сили в багатьох секторах і в різних наборах навичок, це може бути важливим ресурсом", – говорить комісар ЄС з питань зайнятості Ніколас Шмідт.

Читайте також: Креативники розробили мапу Києва з місцями, де жили й творили відомі українські письменники

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).