Бренд FROLOV запустив благодійний проєкт до Дня захисту дітей

Новости
01.06.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
І показав пластиліновий мультик від художниці-аніматорки Анни Мєшкової
ПОДЕЛИТЬСЯ

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – International Day for Protection of Children. 

Діти завжди потребують найбільшої підтримки та турботи. Вони ж і найвразливіші до жахіть, які відбуваються під час війни. ​​За офіційними даними, вже понад 700 дітей в Україні постраждали внаслідок терористичних дій російських окупантів.

На жаль, реальна ситуація значно гірша. Сотні тисяч дітей незаконно вивезено на окуповані території, безліч важкопоранених і не менше назавжди скалічених втратою близьких. Через війну кожна без виключення дитина в Україні отримала травму, про яку пам’ятатиме все життя. 

Щоб підтримати фонди, які сьогодні опікуються українськими дітьми та намагаються зберегти їхнє дитинство, бренд FROLOV запустив свій перший благодійний проєкт FROLOV HEART. Це лімітована колекція чорних та білих світшотів з вишивкою нитками або бісером. Кожне серце вишито вручну, що робить його несхожим на жодне інше. Саме тому на світшоті є персональний номер, який буде відображатися поряд з унікальним серцем власника на віртуальній стіні проєкту. 

Автором рекламної кампанії став київський фотограф Вік Бакін.

На сайті FROLOVHEART.com можна обрати один з існуючих варіантів вишивки серця або ж довіритися творчості та натхненню майстра. Також поряд з власним номером можна залишити своє текстове послання для дітей. 

Весь прибуток від продажу світшотів буде передано фонду «Маша» Маші Єфросініної. А також завдяки проєкту ми зможемо підтримати українську економіку, забезпечивши роботою майстрів.

Своє послання світу у Міжнародний день захисту дітей бренд FROLOV візуалізував у власному пластиліновому мультику. Його створила Анна Мєшкова, художниця-аніматорка, яка навчає дітей мультиплікації, живопису та рисунку.Долучайтеся до нашої ініціативи на сайті проєкту FROLOVHEART.com.

 

Читайте також:

Добрий знак: ЦУМ Київ відновлює свою роботу з 1 червня

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).