Президент України присвоїв Кузьмі Скрябіну звання Героя України

Новости
17.08.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
17 серпня музиканту виповнилося б 52 роки
ПОДЕЛИТЬСЯ

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена Держави співаку, телеведучому та продюсеру Андрію Кузьменку (посмертно). Відповідний указ глава держави підписав 17 серпня. Сьогодні Кузьмі Скрябіну виповнилося б 52 роки.

"З початком війни Андрій регулярно їздив на схід і допомагав нашим захисникам. Кузьма й сам був справжнім захисником України. Воїном слова. Його зброя – ручка, папір та мікрофон. Піснею він зцілював душу, словом – заряджав на боротьбу. За сильну, квітучу та непереможну Україну", – прокоментував Володимир Зеленський.

Як сказано в прес-релізі Офісу президента, нагороду Кузьмі присвоєно за визначні особисті заслуги у формуванні вітчизняного культурного простору, вагомий внесок у розвиток національного музичного мистецтва, багаторічну плідну творчу та громадську діяльність.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Благодійний фонд ім.К.Скрябіна (@skryabinfund)

Нагадаємо, згідно з офіційною версією МВС, 2 лютого 2015 року Кузьма Скрябін загинув в автокатастрофі біля села Лозуватка Криворізького району Дніпропетровської області.

 

Читайте также: Навсегда в наших сердцах: Концерт памяти Кузьмы Скрябина

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
23.11.2020
Jacquemus
Пальто
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).