Фонд Вів’єн Вествуд продовжить свою роботу навіть після смерті дизайнерки

Новости
19.01.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
"Це боротьба за існування людини"
ПОДЕЛИТЬСЯ

The Vivienne Foundation, фонд Вів’єн Вествуд, продовжить свою роботу навіть після смерті культової дизайнерки. Організація продовжить напрацювання своєї засновниці та захищатиме її внесок у стійку моду. Про це стало відомо з офіційної заяви The Vivienne Foundation, опублікованої в інстаграмі.

Вів’єн Вествуд заснувала благодійний фонд у 2019 році, у розпал пандемії коронавірусу. Дизайнерка закликала моду до сталого розвитку та зменшення викидів парникових газів при виробництві одягу.

Вествуд також неодноразово закликала зупинити війни по всьому світу, у тому числі й в Україні, і боротися з капіталізмом. "Найголовніша наша зброя – це суспільна думка. Станьте борцем за свободу", - говорила Вів’єн.

Нагадаємо, Вів’єн Вествуд пішла з життя у грудні минулого року в віці 81 року. Про смерть повідомили її близькі на офіційній сторінці дизайнерки в інстаграмі.

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).