Реальна історія паралімпійської чемпіонки Оксани Ботурчук в трейлері спортивної драми "Пульс"

Новости
17.12.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Живи. Мрій. Долай
ПОДЕЛИТЬСЯ

Кінокомпанія FILM.UA презентувала офіційний тизер-трейлер української спортивної драми “Пульс”. Стрічка заснована на реальній історії української паралімпійської чемпіонки Оксани Ботурчук.  

 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 

Допис, поширений pulse.movie (@pulse.movie)

Режисером фільму став Сергій Чеботаренко. “Я вірю, що ми зможемо донести цю історію якомога більшій кількості людей, та це тільки початок. Як ми кажемо в “Пульсі”, "Живи. Мрій. Долай”, – розповів Сергій.

Сюжет фільму розгортається навколо легкоатлетки, що живе в невеликому місті та має мрію – взяти участь в Олімпіаді. Але всім мріям спортсменки завадила жахлива автомобільна аварія, внаслідок якої дівчина зазнає важких травм і майже втрачає зір. Незважаючи на всі перепони, Оксана не здається та прагне довести, що для справжньої мрії не існує перешкод.

Головна роль дісталась акторці Наталії Бабенко. Також в фільмі взяли участь Лілія Ребрик, Ахтем Сеітаблаєв, Станіслав Боклан та інші.

Продюсером “Пульсу” виступив Єгор Олесов. “На шляху до великої мрії часто трапляються перешкоди, що здаються нам нездоланними. Це трапляється скрізь: у роботі, творчості, в особистому житті. І хоча сюжет “Пульсу” начебто в першу чергу про спорт, насправді центральні теми та проблеми стрічки є дуже універсальними. Це неймовірно сильна та мотивуюча історія, що спроможна дійсно надихати. Це приклад для багатьох людей, як треба йти до своєї мрії, долати будь-які виклики та перемагати”, – розповідає Єгор.

Прем’єра фільму – 19 березня 2020 року.

Читайте также: Харассмент на рабочем месте: Вышел трейлер фильма "Ассистентка" с Джулией Гарнер

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.07.2020
BOTTEGA VENETA
Платье
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).