Кінематографічне прощання: Ембер Валетта, Карлі Кросс та інші друзі Тома Форда приміряють останню колекцію дизайнера

Новости
27.04.2023
ПОДЕЛИТЬСЯ
Tom Ford Final
ПОДЕЛИТЬСЯ

Том Форд представив свою останню жіночу колекцію для бренду Tom Ford, у котру ввійшли улюблені архівні образи дизайнера за останні 13 років. Серед образів – культові костюми tailor-крою, металеві та леопардові максі та мінісукні, а також багато деніму. Модні хіти бренду Форд об’єднав під назвою Tom Ford Final.

Дизайнер зібрав друзів модного Дому, аби попрощатися з індустрією у властивому собі кінематографічному стилі. Режисером ролику виступив Стівен Кляйн.

У короткометражному fashion-фільмі Форда знялися Ембер Валетта, Карлі Кросс, Джоан Смоллз та інші знаменитості. У ролику вони іронічно хапаються за голови, плачуть та сміються. Кінець стрічки знаменується драматичним виходом Тома Форда, який проходить повз вітрини бренду ніби в невідомість.

У листопаді минулого року дизайнер продав свій бренд конгломерату The Estee Lauder Cos. Справа була оцінена в $ 2,8 мільярди.

 

Читайте також: Новий сезон, нова залежність. Dior оновили культову лінійку помад Addict

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
05.09.2023
Chanel
Парфумована вода Chance Eau Fraîche
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).