Дивіться: Перший український хоррор про самоізоляцію, знятий під час пандемії у квартирі

Новости
29.05.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Робота Макса Балтера
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український режисер Макс Балтер зняв короткометражний трилер Together про самоізоляцію під час пандемії. Cтрічка розповідає про дівчину, якій під час вимушеної самоізоляції постійно здається, що у квартирі є ще хтось. Фільм вже можна переглянути​ безкоштовно онлайн.  

Над фільмом працювала команда з 8 людей, дотримуючись безпечних умов зйомки під час карантину. Головну роль виконала Маруся Іонова, актриса соціального рейв-бенду TseSho. Зйомки тривали 16 годин, а знімальним майданчиком була квартира режисера.  

“Це історія про нашу психологічну неготовність до карантину. Вона близька мені і багатьом моїм друзям, тож мені захотілося її розповісти тією мовою, якою я володію найкраще, – через відео. Сценарій написав Богдан Соломаха. Коли я його прочитав, то одразу зрозумів, що знаю, як зняти це кіно у рамках обмежених умов і бюджету. 

Карантин став викликом для багатьох людей в індустрії, бо ми втратили можливість нормально працювати. У мене були дні, коли не хотілося взагалі нічого робити, тож фільм став для мене порятунком. Створювати кіно власними силами цікаво і складно, бо треба виконувати одразу кілька ролей на майданчику. Наприклад, я був режисером, продюсером, переписував сценарій під час репетиції, виконував роботу кастинг-директора та стиліста, переносив освітлення і реквізит по квартирі під час зйомок. 

Я зрозумів, що хочу знімати фільми. Вже планую кілька зйомок короткометражок цього року. Мені дуже хочеться, щоб українське незалежне кіно розвивалося. І я обов’язково стану частиною цього процесу”, – розповідає Макс Балтер.  

Фільм Together став другою режисерською кінороботою Макса. У 2018 році його короткометражний фільм про булінг Riposte увійшов до фіналу у номінації Best Visual Effects одного з найбільших у світі фестивалів короткого метру — My RØDE Reel.

Читайте также: История украинского кино: 10 лет фестивалю немого кино и современной музыки "Німі ночі"

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).