“Пошта любові до ЗСУ”: ілюстратори створили листівки для збору на дрони

Новости
10.02.2023
ТЕКСТ: Ірина Задорожна
ПОДЕЛИТЬСЯ
Ціль проєкту – мільйон гривень
ПОДЕЛИТЬСЯ

Українські ілюстратори створили лімітовану серію листівок для військових. Їх продаватимуть у подвійному екземплярі: одну можна залишити собі, іншу — відправити військовим. Всього створено 10 унікальних листівок, ціна кожної – 50 грн. Проєкт “Пошта любові до ЗСУ” триватиме до 8 березня.

За допомогою продажу поштівок планують зібрати мільйон гривень, щоб придбати дрони Mavic для військових. Над проєктом працювали сім українських ілюстраторів: Артем Гусєв, Ліза Яблонська-Міхайлусь, Олег Семак, Анна Гаврилюк, Марія Кінович і Нато Мікеладзе. Кожен з художників представив листівку, яка демонструє українські коди незламності: від козаків із мультфільму до калини та тризуба.

“Мені дуже подобається ідея передавати листівки на передову щоб люди, які нас боронять, знали, що ми тут всі пам’ятаємо, завдяки кому та якою ціною ми живемо свої життя”, — розповідає ілюстраторка Ліза Яблонська-Міхайлусь.

Придбати поштівки можна в магазинах “Техно Їжак”, а також в їхньому інтернет-магазині.

Читайте також: SUPPORT by POUSTOVIT представили колаборацію з Громадською організацією Жіночий ветеранський рух

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).