Український паралімпієць Євген Богодайко хоче продати свою золоту медаль для допомоги ЗСУ

Новости
23.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Він один з найтитулованіших українських плавців
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український спортсмен Євген Богодайко дуже хоче допомогти ЗСУ. Він хоче продати свою золоту медаль з Паралімпіади-2020 в Токіо з аукціону, а отримані кошти відправити українським воїнам.

"Я вважаю, що спортсмени мають бути надійним тилом для українців. Ніхто не має сидіти, склавши руки в очікуванні", – казав Євген ще на початку російської агресії в інтерв’ю для Vogue UA. 

Поки тривають пошуки аукціонного майданчика, Євген допомагає місцевій територіальній обороні в Полтаві, збирає медикаменти, гуманітарну допомогу та займається логістикою.

Євген Богодайко на Паралімпіаді-2020 в Токіо

Олімпійський чемпіон народився 27 квітня 1994 року у Полтаві. У Євгена вроджена аномалія опорно-рухового апарату. Незважаючи на хворобу, з дитинства він намагався вести активний спосіб життя: займався карате, грав у футбол разом з однолітками. А в 11 років почав займатися плаванням. 

Євген Богодайко — володар 7 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалей на Паралімпійських іграх у Лондоні-2012, Ріо-2016 та Токіо-2020. Він один з найтитулованіших українських плавців.

 

Якщо ви — наш читач, знаєте справжню ціну паралімпійського золота і готові допомогти Євгену Богодайку у його задумі, напишіть нам. Ми обов'язково зв'яжемо вас з чемпіоном. 

 

Читайте також: 

Олена Зеленська подякувала першим леді різних країн за порятунок українських дітей

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).