Видавництво "Основи" та студія Hooga.design проводять конкурс з книжкового дизайну

Новости
04.03.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Прийом робіт — до 14 квітня
ПОДЕЛИТЬСЯ

Видавництво “Основи” та студія Hooga.design заснували міжнародний конкурс з книжкового дизайну Ukrainian Young Book Design Awards.

Організатори прагнуть відкрити нові імена у сфері графічного дизайну та розвивати його в Україні: “Книжковий дизайн – це лакмусовий папірець рівня візуальної культури. Цей конкурс стане важливим кроком у розвитку українського книжкового та креативного ринків”, – коментує Дмитро Яринич, креативний директор Hooga.design.

Учасниками можуть стати всі охочі віком від 14 до 30 років. Для участі в конкурсі необхідно подати заявку та ілюстрацію обкладинки. Книга, яка подається як конкурсна робота, має бути не виданою на момент проведення конкурсу. Переможців оберуть в чотирьох номінаціях: "Візуальна концепція", "Макет і верстка", "Серія ілюстрацій" та "Обкладинка", а також грошовий приз Гран-прі. Кількість робіт та заявок від одного учасника не обмежена. Прийом робіт триває до 14 квітня.

“Ми одразу вирішили, що конкурс буде міжнародним, щоб розповісти про книжковий дизайн в Україні і водночас створити кращу конкуренцію для учасників, дозволити їм помірятися майстерністю на міжнародному рівні. Нам цікаво спостерігати за роботами учасників зі всього світу”, каже Анна Копилова, арт-директорка видавництва “Основи”.

Разом із дизайн-студією Hooga.design вони розробили дизайн книжок Decommunized: Ukrainian Soviet Mosaics, Soviet Modernism. Brutalism, Post-modernism, “Мій Музей. Пиши. Малюй. Вирізай”, які були нагороджені преміями з дизайну Книжкового Арсеналу та Best of Ukrainian Design.

Детальну інформацію з проведення конкурсу можна знайти на сайті.

Читайте також: В Національному художньому музеї України відбудеться ретроспективна виставка Chloé Couture

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.05.2019
Prada
Шляпа
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).