Історія одного фото. Візажистка впізнала загиблу клієнтку по жахливому кадру з Бучі: "Вона просто хотіла жити"

Новости
06.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Знімок покійної жительки Бучі облетів увесь світ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Днями раніше у Мережі з’явилися тисячі жахливих фото, зроблених після звільнення Бучі та Ірпеня. Увесь світ дізнався про катування, які російські солдати робили з пересічними українцями. Когось ці нелюди згвалтували до смерті, інших – переїжджали танком заживо та намагалися спалити тіла на покришках.

Жахливі історії та знімки облетіли увесь світ. Деяких загиблих родичі, друзі або знайомі впізнають на фотографіях. І те, що вони відчувають, дуже важко (або навіть неможливо) описати словами. Візажистка з Бучі Анастасія Субачева впізнала свою клієнтку за червоним манікюром. Та ходила до неї на курси макіяжу для себе. Останнє заняття було за день до початку повномасштабної війни, 23 лютого.

Анастасія Субачева

«Від мого серця війна знову відірвала шматок... величезний шматок... і лишила там пустоту і біль, багато болю. Чому я це пишу? БО КОЖЕН МАЄ ЗНАТИ ЦІ ІСТОРІЇ! Історії, коли вбивають невинних, коли люди страждають, коли світ НЕСПРАВЕДЛИВИЙ ТА ЖОРСТОКИЙ!

Я одразу відчувала, що це фото боляче відгукнулося мені, й не могла зрозуміти чому.

Жінка на цьому фото, яке облетіло Україну, світ, кожну соцмережу, — це моя клієнтка Ірина... яка ходила до мене на уроки макіяжу для себе. Останній урок був 23 лютого.

Сьогодні я присвячую цей вечір згадці про неймовірну Ірину, яка своєю жагою до життя, силами, енергією та добротою підкорила мене всю.

23.02 на прощання вона обіймала мене і просила берегти здоров’я, казала, яка я чудова людина. Вона була знахаркою, вона відчула мене та мої болі. Як жаль, що я не відчула її біль...

Вона стрибала від радості, бо перший раз за життя у неї з'явилась її власна косметика, яку ми їй купили. Щоразу на роботі вона сиділа і відпрацьовувала наші уроки так старанно, як ніхто!!! А приходячи знову на урок, розказувала, як її макіяжі оцінили нові прихильники і як прекрасно вона себе почуває зараз!

Ірина

Вона збиралася на концерт Полякової, завела інстаграм і викладала туди всі свої фантастичні події і радості.

Вона тримала мене за руку і казала: «Доню, я на старості років нарешті зрозуміла найголовніше: треба любити себе і жити для себе! І нарешті я буду жити, як я хочу! Тож і ти живи зараз, як хочеться душі, не для чоловіка, а для себе!»

Я навік запам’ятаю її слова та поради, навік запам’ятаю, що треба цінувати життя і радіти кожній миті, бо життя — одне. Вона у моїй душі назавжди...

ВОНА

ПРОСТО

ХОТІЛА

ЖИТИ», — пише Анастасія Субачева.

Читайте також: Акція пам’яті: Жителі Канади принесли пусті дитячі візочки до посольства росії

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).