Урсула фон дер Ляєн ініціювала створення "плану Маршалла" для України

Новости
25.10.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Разом з Олафом Шольцом
ПОДЕЛИТЬСЯ

Урсула фон дер Ляєн і Олаф Шольц запропонували створити осучаснену версію "плану Маршалла" для України. Відновлення країни в результаті заданих рф збитків може відбуватися через донорську програму, участь у якій візьмуть ЄС, країни G7, а також міжнародні організації. Про це Урсула фон дер Ляєн і Олаф Шольц розповіли в інтерв’ю для Forbes.

"Коли робимо історичні порівняння, завжди треба бути обережним. Але те, що ми зараз розглядаємо, є не чим іншим, як започаткуванням "плану Маршалла" XXI століття. Ми всі згодні з тим, що підтримувати Україну — не тільки правильно, але й у наших власних інтересах", — йдеться у колонці політиків.

Формат платформи Урсула фон дер Ляєн і Олаф Шольц планують обговорити вже 25 жовтня у Берліні. Донорська програма координуватиме як негайне відновлення інфраструктури України, так і довгострокові плани.

Наразі задані росією збитки оцінюються в 350 мільярдів євро. На думку політиків, жодна європейська країна не в змозі впоратися з відновленням України самостійно. Саме тому єдина платформа може допомогти Україні в її повоєнній реконструкції.

Читайте також: Сергій Жадан отримав польську премію, присвячену досягненням у питанні прав людини

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).