Бодіпозитив і комфорт: Victoria’s Secret випустили інклюзивну колекцію спідньої білизни

Новости
19.08.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Для жінок з різними типами фігури
ПОДЕЛИТЬСЯ

Бренд Victoria’s Secret випустив нову інклюзивну лінійку спідньої білизни під назвою Elomi, головною метою якої є підтримка жінок з будь-яким типом фігури та розкриття їхньої жіночності. 

Як зазначається у релізі, лінійка натхнена бодіпозитивом і почуттями сили та впевненості жінок. Вона створена для того, щоб у білизні Elomi усі почувалися комфортно.

“Ми продовжуємо наше прагнення відзначати всіх жінок і з гордістю вітаємо таких інноваційних партнерів, як Elomi. Завдяки відданості створенню прекрасних колекцій у широкому діапазоні розмірів і стилів, Elomi є безкоштовним доповненням до спідньої білизни Victoria's Secret, створюючи партнерство, яке відстоює бодіпозитив та інклюзивність”, — поділилася Крістен Лагоа, віцепрезидентка з мерчандайзингу Victoria’s Secret.

У лінійці представлено широкий вибір розмірів, щоб кожна жінка змогла знайти саме ту білизну, яка їй найбільше до вподоби.

Читайте також: Для всіх і кожного: Tiffany & Co. представили гендерно-нейтральну колекцію аксесуарів

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).