"Жити. Любити. Звучати": Володимир Зеленський виступив з промовою на "Греммі"

Новости
04.04.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Президент закликав музичну спільноту підтримувати Україну
ПОДЕЛИТЬСЯ

У ніч з неділі на понеділок у США пройшла музична премія "Греммі". У рамках церемонії з промовою виступив і президент України Володимир Зеленський. Він закликав музичну спільноту не мовчати, а усіма можливими способами підтримувати Україну та її жителів "у соціальних мережах, на телебаченні" тощо.

"Що є найбільшим контрастом до музики? Тиша зруйнованих міст і вбитих людей. Наші діти малювали не падаючі зірки, а ракети, що летять. Понад 400 дітей отримали поранення і 153 дитини загинули. І ми ніколи не побачимо, як вони малюють. Війна не дозволяє нам вибирати, хто виживе, а хто залишиться у вічній тиші", - говорив Володимир Зеленський у своїй промові.

Президент України розповів і про українських музикантів, які нині змінили смокінги на бронежилети. "Вони співають для поранених у шпиталях", - зізнавався Володимир Зеленський.

Після промови президента на сцену вийшов американський співак Джон Ледженж. Зі сцени "Греммі" він заспівав пісню Free на підтримку України. До нього приєдналися українські зірки - Міка Ньютон, Люба Якимчук і Сюзанна Іглідан.    

Читайте також:  Літери V і Z — символіка війни, а росія — держава-терорист: Верховна Рада України ухвалила нові законопроєкти

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).