Піаніст Євген Хмара став обличчям нового проекту Volvo Cars Ukraine

Новости
07.03.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Свобода руху і творчого самовираження
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український композитор і піаніст-віртуоз Євген Хмара став головним героєм нового проекту “Freedom to move. Freedom to create”. Протягом року Євген поділиться власним розумінням свободи та творчості в серії відео, інтерв’ю, історій, прямих включень та неочікуваних перформансів. Під час подорожей за кермом свого Volvo музикант розповість про те, що хвилює та надихає його у житті та улюбленій справі, як його внутрішній світ розкривається в музиці і наскільки важлива чесність та сміливість бути самим собою.

“Для мене Volvo Cars — еталон культури. Цінності бренду збігаються з моєю життєвою філософією, розумінням культури, у тому числі, на дорозі. Комфорт за кермом та безпека для найдорожчих для мене людей є важливими складовими кожної моєї поїздки. А як музикант я високо ціную неперевершену якість аудіосистеми Bowers & Wilkins. Це надихає мене на рух, який є частиною моєї творчості», — прокоментував Євген.

Свобода пересування створює життя, яким ми хочемо жити — така головна ідея проекту.

01 00
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.08.2019
OBERIG jewelry
Сережки
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).