Не вішай ярлики! "Всі. Свої" представили колекцію футболок проти гендерних стереотипів

Новости
19.04.2019
ПОДЕЛИТЬСЯ
Принти для сміливих жінок
ПОДЕЛИТЬСЯ

Проект «Я Зможу!» Фонду Олени Пінчук та платформа українських брендів «Всі. Свої» представили капсульну колекцію жіночих футболок з принтами проти гендерних стереотипів «Не вішай ярлики!». П’ять тематичних моделей були створені в рамках конкурсу, в якому взяли участь понад 100 дизайнерів, виробників одягу та інституцій з усієї України. Мета проекту – спонукати людей позбавитися штампів щодо жінок, не мислити упереджено та не ділити світ за гендерною ознакою. 

В ході презентації відбувся показ футболок, створених переможцем конкурсу, благодійним фондом «Друзі музею», у партнерстві з Одеським художнім музеєм. На принтах колекції зображені жінки з картин експозиції та фондів музею, що супроводжуються надписами проти об’єктивізації жінок.  

Наразі у соціальних мережах розпочався флешмоб #НеВішайЯрлики. Щоб підтримати акцію, необхідно розмістити своє фото чи відео в футболці з колекції «Не вішай ярлики!» в Facebook, Instagram або Twitter з хештегом #НеВішайЯрлики та історію із власного життя щодо гендерних стереотипів, з якими довелося стикатися в житті. 

«Це не просто проект про стереотипи, якi суспільство навішує на жінок. Це проект про те, як стереотипне ставлення наших вчителів, батьків та суспільства впливає на життя жінок. Як ми намагаємося відповідати очікуванням родичів та поспішаємо виходити заміж через те, що вже час; як ми не віримо в жіночу дружбу та підтримку через те, що хтось сказав, що жіночої дружби не існує; як ми шукаємо багатого чоловіка замість того, щоб шукати цікаву роботу та достойну зарплатню. Вірю в те, що, вдягаючи ці футболки, жінки зможуть зняти ярлики, які на них навішувало суспільство роками, та стати більш незалежними в своєму виборі», - розповідає директорка Фонду Олени Пінчук Ольга Руднєва. 

Футболки можна придбати в інтернет-магазині й магазині «Всі. Свої», на сайті соціального бренду Fashion AID та в Одеському художньому музеї.

Смотрите также: Одесский художественный музей выпустил футболки против сексизма 

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.06.2022
FROLOV
Світшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).