Деніел Крейг повертається до розплутування злочинів у трейлері довгоочікуваного сиквелу “Ножі наголо”

Новости
09.09.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
У ролі детектива Бенуа Блана
ПОДЕЛИТЬСЯ

Netflix опублікував трейлер сиквелу “Ножі наголо” під назвою “Скляна цибуля”, який розповідатиме про нові пригоди детектива Бенуа Блана. Режисером фільму став Раян Джонсон, а до головної ролі знову повернувся Деніел Крейг. 

У другій частині кінострічки детективу Бенуа Блану вкотре доведеться розплутувати загадкове вбивство з низкою підозрюваних. На цей раз він вирушає до Греції, де під час відпочинку мільярдера Майлза Бронера та його друзів на приватному острові хтось із гостей вчиняє злочин.

Окрім Деніела Крейга, до акторського складу доєдналися Едвард Нортон (“Бійцівський клуб”), Кетрін Хан (“Дуже погані матусі”), Дейв Батиста (“Вартові галактики”) та Кейт Хадсон (“Як позбутися хлопця за 10 днів”).

Режисер фільму розповів Tudum, що підійшов до кастингу як до званої вечері. “Я просто намагаюся підібрати найкращих акторів для кожної частини, акторів, які найбільше для цього підходитимуть. На щастя, ми зібрали чудову групу, яка справді поєдналася”, — розповів Раян Джонсон.

Світова прем’єра кінострічки відбудеться на 47-му Міжнародному кінофестивалі в Торонто 10 вересня 2022 року, а в потоковій трансляції фільм покажуть 23 грудня.

Читайте також: “Мій поліцейський”: Гаррі Стайлс у новому трейлері фільму від Amazon Prime

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
29.07.2022
Balenciaga
Cвітшот
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).