Що всередині: Анонс лютневого номера L'Officiel Україна

Новости
01.02.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
WOW Effect
ПОДЕЛИТЬСЯ

Лютневий номер присвячений дивовижним моментам, що справляють на нас wow effect. Він нагадує, як важливо бачити прекрасне та не втрачати здібності дивуватись і захоплюватись. На цьому наголошує головна редакторка Уляна Бойко у своєму листі:

«Безумовно, ніхто не живе під девізом «Здивуй мене!», але так чи інакше ми чекаємо на потрясіння – у хорошому сенсі цього слова. І наче як у світу моди це іноді виходить – винайти щось нове, переосмислити створене раніше та змусити нас щиро вимовити: «Wow!» Ось, наприклад, вчорашній кутюрний показ Schiaparelli або виставка архівних нарядів Мюглера, що покинув наш світ, у паризькому Музеї декоративного мистецтва – тут навіть скептики зможуть розгледіти справжнє мистецтво та на собі відчути той самий wow effect».

Ця тема гарно відображена у cover story, де на зміну стриманості та мінімалізму, що були популярними останні роки, приходить яскравий еклектичний стиль. В образах героїні, моделі марокканського походження Ауатіф Сааді, буяють барви, поєднуються різноманітні форми та кольорові принти.

У номері на вас чекає добірка брендів, які запам’ятались яскравими маркетинговими ходами, історія розвитку наручних годинників, аналіз взаємодії високої моди з цифровим світом і мережею TikTok.

У розділі краси ми звернулись до тем нової сексуальності, інтелекту тіла та розглянули засоби для домашніх спа-ритуалів.

На сторінках журналу ви також знайдете спробу розібратись у NFT-мистецтві, матеріали про кінетику, що долає статичність скульптури, та чорнодимлену кераміку, а ще про колір року та епатажних зірок. Окрім цього, добірки подкастів, фільмів, стильних інтер’єрів і ювелірних подарунків до Дня закоханих.

Лютневий номер «L'Officiel Україна» вже у продажі!

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).