Де і як шукати роботу українцям за кордоном: Список корисних ресурсів

Новини
11.03.2022
ПОДЕЛИТЬСЯ
Рекомендації для вимушених біженців
ПОДЕЛИТЬСЯ

За даними ООН, через напад Росії свої домівки були вимушені покинути більш ніж 1,4 мільйона українців. Найпопулярніші країни, у які мігрували біженці, – Польща, Литва, Угорщина, Молдавія та інші сусіди. Більшість цих держав приймають українців за спрощеною процедурою. Країни надають доступ до легального проживання, медичної страховки та освіти. Після того як ви зареєструвались у державі як біженець, постає питання роботи та заробітку коштів відповідно. Нижче ми зібрали корисні ресурси, які допоможуть у цьому.

Сервіси

Jooble. Команда сервісу з пошуку роботи створила окремий сайт для вимушених біженців. Там можна дізнатися про перелік документів, необхідних для працевлаштування, поради, як безпечно знайти роботу та, власне, шукати вакансії, де готові взяти на роботу українців у Польщі, Угорщині, Словаччині, Румунії, Чехії, Молдові та Німеччині.

Job Aid – сервіс з пошуку роботи зі зручним функціоналом. Вакансії там з’являються зі швидкою періодичністю. Географіка – від Польщі до Іспанії. Також на сайті є широкий вибір спеціалізацій відповідно до бажань та потреб вимушених біженців.

Jobs4Ukraine – сайт-замітка з корисними порадами з пошуку роботи за кордоном. Сервіс має власний Telegram-канал, на якому публікуються вакансії широкого спектра.

Dopomoga – корисний ресурс для біженців, які наразі проживають у Молдавії. На сайті є поради щодо мешкання в країні, а також підбірка актуальних вакансій.

UA Talents – сайт, створений для пошуку роботи у країнах Європейського Союзу. Незважаючи на те, що платформа була створена не так давно, на ній нараховується більше п’яти тисяч оголошень. Перевага ресурсу – вакансії для працівників digital-індустрії.

Пошук роботи через волонтерів

Анна Сокол. На своїй сторінці в інстаграмі українська блогерка допомагає біженцям із пошуком вакансій. Для цього потрібно відправити своє резюме через сайт sokolroom.com.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Anna Sokol (@annasokol)

Тетяна Леснявська у своєму інстаграм-пості зібрала добірку ресурсів з пошуку роботи у Польщі. Там – групи у Facebook, Telegram-канали та місцеві сайти. Цей список складала особисто польська волонтерка.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Tetiana Lesnevska (@lesnevska_tania)

Українська дизайнерка Марія Боліндер зібрала вакансії для своїх професійних колег. Корисна інформація за посиланням.

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от

Читайте також: Українці зібрали через "Дію" 120 мільйонів на допомогу армії

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
19.11.2024
Bevza
Ялинкова прикраса «Щедрик»
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).