Women Dressing Women: тема виставки Інституту костюма та MET Gala 2024

Новости
17.08.2023
ТЕКСТ: Андрій Доценко
ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Women Dressing Women – тема нової виставки Інституту костюма музею Метрополітен, а відтак й MET Gala 2024. 

Тематична експозиція Інституту костюма, яка відкриється 7 грудня 2023 року, досліджуватиме творчість і мистецьку спадщину жінок-дизайнерок із постійної колекції The Met. Метою є проведення часової лінії від початку ХХ століття до наших днів, аби висвітлити діяльність відомих кутюр’є, почути нові голоси та згадати забуті історії.

На виставці будуть представлені роботи понад сімдесяти дизайнерок: від перших леді французької моди, як-от Жанна Ланвен, Ельза Скіапареллі та Мадлен Віонне, до американських виробників, таких як Енн Лоу, Клер Маккарделл та Ізабель Толедо. Крім цього, можна буде ознайомитися з сучасними проектами Айріс ван Герпен, Рей Кавакубо, Сімони Роша тощо. 

 

Разом з цією новиною світ моди дізнався тему наступного MET Gala 2024 – Women Dressing Women. Нагадаємо, що тема минулої виставки була приурочена діяльності головного дизайнера і креативного директора Дому Chanel «Карл Лагерфельд: Лінія краси».

 

Читайте також: 7 пар Мері Джейн для теплої осені

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).