Вуді Аллен залишить кар’єру режисера після виходу свого останнього фільму "Оса-22"

Новости
19.09.2022
ТЕКСТ: Анастасія Поляк
ПОДЕЛИТЬСЯ
Після більш ніж 70 років в індустрії
ПОДЕЛИТЬСЯ

Американський режисер Вуді Аллен розповів, що планує припинити роботу в кіноіндустрії після виходу стрічки “Оса-22”. Він поділився з іспанською газетою La Vanguardia, що цієї осені збирається розпочати зйомки свого останнього повнометражного фільму, який і поставить крапку в його кар’єрі режисера.

“Моя ідея, в принципі, полягає в тому, щоб не знімати більше фільмів і зосередитися на написанні”, — повідомив Вуді Аллен.

Майбутня стрічка буде знята французькою мовою, а її дія відбуватиметься в Парижі. Сам режисер описав “Осу-22” як "захопливий, драматичний і також дуже зловісний" фільм. Деталей про акторський склад і сюжет Аллен поки не розповідав. 

Режисер вже не вперше ділиться своїми думками про відхід від кіноіндустрії. У розмові з Алеком Болдуїном у прямому ефірі в інстаграмі Вуді Аллен сказав, що створення кінострічок вже не викликає у нього таких емоцій, як це було колись. “Багато гострих відчуттів зникло. Тепер ти робиш фільм і отримуєш пару тижнів у кінотеатрі, а потім він переходить на потокове передавання або оплату за перегляд. Це не те саме. Мені це не так приємно”, — розказав кінорежисер.

Тепер Аллен планує приділити більше часу письму, а його наступним проєктом повинен стати роман. 

Вуді Аллен почав працювати в кіно- й телеіндустрії з 1950 року як сценарист, а вже потім як режисер та актор. За цей час він був номінований на премію “Оскар” рекордних 16 разів і отримав чотири нагороди. 

Читайте також: Emmy Awards — 2022: "Тед Лассо", "Озарк" та інші переможці цьогорічної премії

ПОДЕЛИТЬСЯ
ВЕЩЬ ДНЯ
02.12.2022
Ruslan Baginskiy
"The hat". Crystal Edition
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).