Фонд Yves Rocher розпочав прийом анкет для участі в екопремії "Земля Жінок — 2021"

Новости
17.07.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Дедлайн — 15 жовтня
ПОДЕЛИТЬСЯ

Фонд Yves Rocher розпочав прийом анкет для участі в премії "Земля Жінок — 2021". Ціллю премії є підтримка жінок у їхній боротьбі за збереження навколишнього середовища. Програма допомагає жінкам-засновницям екопроєктів бути почутими, а також надає грошові дотації на подальший розвиток їхніх ініціатив.

Традиційно проєкт проводять в 15 країнах світу (Франція, Україна, Німеччина, Росія, Мексика, Швейцарія, Марокко, Португалія, Туреччина, Італія та інші), де кожен рік обирають жіночі екопроєкти, що мають 2 обов’язкових фактори:

1) направленість на захист навколишнього середовища;

2) виражений соціальний або освітній характер.

 

 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 

Публикация от Yves Rocher Ukraine (@yvesrocherua)

В Україні проєкт з’явився у 2010 році. За 11 років існування премії Фонд Yves Rocher в Україні відзначив 33 проєкти та виплатив їхнім авторкам гранти загальною сумою понад 110 000 євро.

Щоб узяти участь у премії "Земля Жінок — 2021", необхідно надіслати анкету і детальний опис проєкту до 15 жовтня включно на електронну адресу [email protected]

Детально ознайомтесь із правилами участі у проєкті за посиланням.

Після закінчення терміну збору анкет журі конкурсу обере 3 найкращі екопроєкти, що відповідають критеріям та правилам премії.

3 учасниці-фіналістки отримають гранти на розвиток своїх екопроєктів у розмірі 2 000, 3 000 та 5 000 євро. На лауреатку  премії "Земля Жінок" в Україні чекає подорож до Парижа на міжнародну церемонію і можливість перемогти в Міжнародному конкурсі та отримати Гран-прі у розмірі 10 000 євро.

Читайте также: Грета Тунберг написала письмо мировым лидерам с требованием немедленных действий по спасению планеты

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).