5 відомих українських дівчат розповіли про свої почуття в арт-проєкті ZARINA

Новости
22.06.2020
ПОДЕЛИТЬСЯ
Разом із письменницею Оксаною Шаварською
ПОДЕЛИТЬСЯ

Книга молодої письменниці Оксани Шаварської "8000 миль самотності" — відверта, чесна та смілива. Це десятки історій, котрі переживала кожна жінка, саме тому вони так чіпляють й резонують з тонкими емоційними струнами душі.

Ці історії — про життя, справжнє і різноманітне. Про пошуки себе, про кохання і розчарування, про радість, про силу, про щирість і про цінність. Вони — про кожну жінку, що обдарована надзвичайною цінністю. І ця цінність — вона сама. 

Надихнувшись книгою Оксани, ювелірний дім ZARINA створив арт-проєкт, місія якого — показати тендітність та щирість українських жінок, котрі завдяки своїй чуттєвості та таланту змінюють світ навколо себе.  

“Ювелірний дім ZARINA — бренд, котрий був створений жінкою для жінок. Абсолютно будь-яка жінка зіткана з суперечливих якостей. У нашій ДНК жіночність сусідить з бунтарським духом. Тому нас вибирають сильні жінки, які зробили себе самі, які мислять глобально й готові боротися. Мова про боротьбу зі стереотипами. Діаманти — вічні. Смаки жінки — ні. Тому й ювелірний дім ZARINA змінюється, розвивається, пробує нове, з'єднує неможливе. Навіщо йти за канонами, якщо можна створювати свої? Нас надихають історії великих жінок, ми робимо колекції на їхню честь. І звичайно ми знаємо, що кожна жінка — велика. Ми робимо прикраси для великих жінок. Для кожної з вас”, — розповідає засновниця бренду Наталія Нетовкіна.

Героїні проєкту — 5 відомих українок, які досягли успіху у різних сферах.

Оксана Шаварська, авторка книги "8000 миль самотності", письменниця, блогерка, сценаристка

На Оксані: прикраси з колекції “Бальна книжка”

 

“Чи боялася я, що тексти занадто особисті? Так, спочатку боялася. Але потім зрозуміла, що письменник повинен бути чесним зі своїм читачем. Принаймні в емоціях. Я не є унікальною, я звичайна людина, яка живе життя і відчуває те ж саме, що і інші: радість, біль, щастя, закоханість, сум від розлуки. То чому я повинна боятися ділитися своїми відчуттями зі світом? Бути собою – це нормально. Ніякого сорому у тому, що ти людина, яка живе емоціями, немає”.

Дар’я Коломієць, українська теле- й радіоведуча, DJ, засновниця музичного журналу і додатку Music 24/7

На Дар’ї: колекції Natkina Rainbow, Natkina

 

Мені дуже сподобався уривок, який ми читаємо у відео. Адже він дійсно про кожну дівчину, незалежно від віку, статусу, зачіски, професії та ін. Спільний текст, але кожна з нас дійсно відчуває та проявляє емоції по-різному. Мільйони відтінків та граней. У кожної свій особливий момент, і кожна з нас — особлива. Вважаю, що бути собою — це найвища цінність”.

Ярослава Кравченко, українська телеведуча, активістка, засновниця та директорка "Дикого Театру"

На Ярославі: колекція Bohema, Sunset, Purpur

 

“Ми біжимо-біжимо-біжимо. Вище, краще, ефективніше! Ми супержінки, для яких немає кордонів. Ми так рідко зупиняємось і думаємо про радість... Для мене цей проєкт —  про бажання і слабкості, про сум і щастя, про сльози і сміх, про ті моменти, коли ти зупиняєшся, щоб запитати у самої себе: "Ей, як твої справи? Чого тобі хочеться?" Зупиняєшся, щоб замилуватися оточуючими, щоб почути дихання поруч, щоб відчути себе абсолютно собою кожною клітиною”.

Антоніна Хижняк, українська акторка театру, кіно та дубляжу, героїня серіалу “Спіймати Кайдаша”

На Антоніні: колекція Sphere, NEON

 

"В кожній новелі з цієї книги є якийсь особливий момент, який ти точно пережив у своєму житті. Це ті миті, які ми знаходимо і впізнаємо в улюблених піснях, віршах, книжках, фільмах. Те, що відлякує і приваблює своєю відвертістю. Це подорож не тільки до "внутрішнього світу авторки", це подорож до людської суті".

Заріна Нетовкіна, амбасадор ювелірного дому ZARINA

На Заріні: колекція “Перший діамант”"Віддана"

 

“Нам багато нав'язують. Фраза "ти повинна" супроводжує наше життя від порад мами до вказівок начальника. Але хто сказав, що треба робити так, як сказали? Хто придумав ці догми? Залиште ці стереотипи в минулому. А у нас є свій погляд на красу. Ми боремося за права жінки бути собою. Бути красивою, бути вільною, бути сильною і одночасно витонченою. Ми вважаємо, що незалежність — це жіночно. А своя думка — це сексуально й привабливо".

Читайте также: Анна Андрес презентовала именной ювелирный бренд Anna Andres Jewelry

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).