Roses are red: квіткові мотиви та бальні силуети в колекції Armani Prive fall — 2023

Недели Моды
05.07.2023
ТЕКСТ: Єлизавета Бабец
ПОДЕЛИТЬСЯ
Спокусити, сп’янити, зізнатися в коханні
ПОДЕЛИТЬСЯ

У новому кутюрному сезоні Джордіо Армані переосмислює значення рози в дизайні. У більше, ніж 60 образах, дизайнер так чи інакше імплементує квітку — споконвічний символ кохання та романтизму. Окрім усім відомих значень Джордіо розглядає розу як загадкову та спокусливу експоненту, у якій приховується глибше значення.

"Тілесне, спокусливе, таємниче цвітіння червоних троянд", — ділився своїм натхненням Джорджіо Армані за кулісами шоу.

Речі в колекції Armani Prive fall — 2023 балансують між стриманістю та сексуальністю. Напівпрозорі сукні в стилі бурхливих 20-х зустрічаються на подіумі поруч з елегантними максісукнями бального крою, а строгі костюми — поруч з комбінаціями жакардових брюк, прозорих блуз та принтованих жакетів. У кольоровій гаммі колекції переважали драматичні кольори — чорний, золотий і червоний.

Оздоблення образів — будь то вишивка бісером, лаковані квіти чи орнаменти з паєток — говорило про беззаперечну майстерність студії Armani Prive. Цього сезону дизайнер відволікає увагу модної публіки від "тихої розкоші", ставлячи ставку на точені силуети та помітно вишуканий дизайн.

Показ завершила весільна сукня малинового відтінку, сяючий вверх якої був прикрашений об’ємними розами. Як і протягом усієї колекції, квіткові мотиви підкреслювали декольте, ключиці та плечі. Образи дизайнер доповнював туфлями з гострим мисом на підборах, оперними клатчами та об’ємними прикрасами.

Жінку Armani Prive Джорджіо не порівнює з фіалкою чи ромашкою. Смілива та впевнена в собі — якщо б роза мала жіноче обличчя, вона виглядала б саме так. Захоплення Армані яскравими особистостями продовжилося поза мудбордом в ательє: у перших рядах за шоу спостерігали Сінді Свіні, Кейт Гадсон, Емма Томпсон, Каміль Разат (французька акторка, що стала широко відома після ролі в серіалі "Емілі в Парижі") та інші знамениті жінки.

Читайте також: Квінтесенція паризького стилю: Chanel Haute Couture FW 2023/2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).