Спокійна елегантність: колекція BEVZA осінь-зима — 2023-2024

ПОДЕЛИТЬСЯ
ПОДЕЛИТЬСЯ

Український бренд BEVZA представив колекцію осінь-зима - 2023/2024 у рамках Тижня моди в Парижі. 

"У нинішньому стані нашого світу, який стикається з гнітом, тиском і тривогою, нам потрібна свобода, легкість та здатність літати. Нам потрібні крила, щоб злетіти над хаосом і спокійно іті до свободи. Для нас це означає безпеку – безпеку життя, самовираження та свободу вибору. Спокійна елегантність і непомітна хоробрість можуть бути такими ж потужними, як і відкриті заяви чи дії", — говориться в заяві бренду.

Колекція складається з чорно-білих сутностей основної візуальної ДНК бренду та відображає особисте ДНК кожного одночасно. Білий колір завжди був у центрі історії Бевзи, він дарує свіжі відчуття нового дня та нового початку. Життя принесе виклики та зміни, але ми повинні почуватися вільними, щоб зробити вибір. У колекції представлені білі мінімалістичні сукні зі знімними "крилами" та вироби ручної роботи  з "пір’ям", виготовлені з шовку за технікою безвідходного виробництва. Нові аксесуари, такі як клатчі у формі яйця та символічні мінімалістичні прикраси – брошки, сережки та підвіски – нагадують про найважливіше – створення та цінність життя.

"В Україні ми платимо найважчу ціну в нашій боротьбі за життя. Ми хочемо, щоб кожен думав про те, наскільки важливо позбутися темряви та плекати мир",  — Світлана Бевза.

Читайте також: Колекція Saint Laurent осінь-зима 23/24 – оновлена класика повертається

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).