Офісний працівник майбутнього: колекція BOSS FW23

ПОДЕЛИТЬСЯ
Корпоративна культура включає роботів та голограми
ПОДЕЛИТЬСЯ

Будь сам собі босом — гасло німецького бренду BOSS упродовж кількох сезонів. Мотиваційна егіда стає буквальним мотивом осінньо-зимової колекції, де переосмислюється офісний одяг керівника. За словами креативного директора Марко Фальчіоні, він бажав показати формальний гардероб оновленим і багатогранним.

Ідея для нової колекції спала на думку Фальчіоні, коли він повертався додому літаком із Маямі. Він переглядав стрічку «Бути Джоном Малковичем» — картину, у якій всіх героїв міг одягнути BOSS. Бачення креативного директора трансформувалося в осучаснені й структурні дизайни.

Показ осінньо-зимової колекції відбувся в ефемерній локації BOSS Techtopia, де об’єдналися ергономічний дизайн і технології. На своє робоче місце моделі прибули в костюмах, піджаках, сорочках та спідницях-олівцях — все в глибокій темній палітрі. Водночас акценти на поясах додали виразності приталеному крою.

Кравецька майстерність була центром образів із чіткими силуетами. Видимі ґудзики та застібки-блискавки вилучили зі звичних місць — фокус зберігався на тейлорингу. Сукні з перевернутими лацканами, схожі на піджаки з підплічниками, стали інтерпретацією позачасової класики. В аксесуарах BOSS також надихався офісною естетикою. У луках помітне переосмислення скріпок, ручок і тек. Іронія втілилася в портфелях, які відкриваються з допомогою кодового слова «BOSS».

Локація BOSS Techtopia інтегрувала в показ робота Софію, що емоційно реагувала та взаємодіяла з гостями. Після її сюрреалістичного привітання гості прямували до місця проведення шоу через тунелі, заповненими голограмами в натуральну величину. За імерсивним перетином технологій, моди та офісу спостерігали Наомі Кемпбелл, Burna Boy, Демі Ловато, Сукі Вотергаус, Лі Мін Хо та Леле Понс.

Читайте також: Prada відкидають ідейність задля тейлорингу та ремесла в колекції весна – 2024.

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).