Одного разу в Апулії: італійське ремесло в новій колекції Dolce&Gabbana Alta Moda

ПОДЕЛИТЬСЯ
В усіх його проявах
ПОДЕЛИТЬСЯ

Домініко Дольче та Стефано Габбана відправилися до підбору італійського чобота, регіону Апулія, аби представити нове шоу Alta Moda. Мальовничі пейзажі з автентичною архітектурою й унікальною флорою локації, відомою своїми оливковими деревами, деякі з котрих старші за Колізей: у такій атмосфері пройшов показ кутюрної колекції бренду.

У регіоні Апулія, де Захід зустрічається зі Сходом, зосередилося італійське ДНК та модний спадок Dolce&Gabbana. Показ колекції Alta Moda став одою місцевому колориту, поєднанню природи, фольклору та ремесла, якому бренд приділив чи не найбільше уваги.

Образи з нової лінійки бренду містили плетіння, макраме, вишивки, мереживо та інші прояви крафтового мистецтва. Сукні різного крою та довжини, костюми, спідниці та блузи, шорти та бюстьє представляли різноманіття італійського ремесла. Водночас спокійне та надихаюче забарвлення регіону Апулія відображала кольорова палітра колекції Alta Moda: поруч з образами в базових білих, чорних і пастельних відтінках зустрічалися драматичний червоний та індіго.

Локація шоу з її італійським колоритом стала не лише омажем, але й прямим натхненням для Домініко Дольче та Стефано Габбана. Так, дахи місцевих будинків дизайнери перетворили на масивні капелюхи, а мальовничі краєвиди регіону стали принтами для максісуконь та інших образів у колекції.

"Апулія – це земля чудес, де мистецтво і природа зливаються у вічних обіймах", — наводили Dolce&Gabbana вислів давньоримського письменника та політика Плінія молодшого.

Читайте також: Опера й парадокси у 52-й кутюрній колекції Balenciaga

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).