Симбіоз гострих кутів і м’яких ліній: якою вийшла нова кутюрна колекція Jean Paul Gaultier

ПОДЕЛИТЬСЯ
Силуети Акерманна
ПОДЕЛИТЬСЯ

Jean Paul Gaultier вже вчетверте запрошує відомих дизайнерів для створення колекцій високої моди. Своє бачення кольорів і силуетів цього разу представив улюбленець багатьох А-list знаменитостей, а особливо Тімоті Шаламе, Гайдер Акерманн. Дизайнер надихався архівами Jean Paul Gaultier, вносячи до властивих бренду дизайнів свою відточену майстерність.

Гайдеру вдалося зберегти бунтарський і дещо сексуальний дух модного Дому, але вже в новому форматі – більш елегантному та точеному. Свою непохитну любов до костюмів Акерманн проявляє в різноманітних смокінгах, представлених на подіумі. Дизайнер не боїться грати з фарбами та силуетами, тому класичні штани легко доповнює конусними бра та топами з золотим пір’ям.

Гострі кути, які так полюбляв Жан Поль Готьє, перенеслися не лише в костюми. Гайдер Акерманн обрамляє ними пальта та сукні максі. Водночас дизайнер балансує архітектурні настрої м’якими лініями та кольорами. Банти, трендове складне плісерування та асиметричні об’єми: так Акерманн доповнює сукні, які ми ще точно побачимо на червоних доріжках.

Найчутливішим моментом показу Jean Paul Gaultier весна – 2023 став фінальний вихід. На ньому Гайдер Акерманн з’явився не один, а разом з Жаном Полем Готьє. Дизайнери пробіглися подіумом, завершивши ще одне до деталей відточене шоу.

Читайте також: Колекція Chanel Haute Couture весна — 2023: бестіарій Коко на Рю Камбон, 31

ПОДЕЛИТЬСЯ
На сайте доступны аудиозаписи статей, подкасты и рекомендации стилистов в аудио-формате. Такие материалы отмечены соответствующим знаком(слева).